hudozhnytsya (hudozhnytsya) wrote,
hudozhnytsya
hudozhnytsya

Доброго ранку :-)

Мій ранок почався так: я сиділа на терасці в позі напівлотоса на овечій шкурі, обличчям до сонечка і сонного ще міста. Мружилася, пила каву з корицею, їла овечий сир, порізаний плястерками, і слухала, як у сусідній кімнаті чоловік лагодить мені новий письмовий стіл – мій маленький домашній офіс виходитиме вікнами на міську панораму.
Учора приїхали мої дорогоцінні книжки – до кінця цієї весни я маю перекласти 3 книжки і відредагувати ще дві. І всі вони такі цікавезні, що я смакую кожну хвилину своєї роботи.
А ще вчора я відвозила документи на четверту за ці півроку візу – хоча ще рік тому, живучи в тому самому будинку, що й зараз, про подорожі в далекі країни я могла лише мріяти…
Тож вчора був такий дощовий-дощовий Львів, моя сестричка, прекрасні РІСУ-ни, італійський сир від Оленки і несподівана зустріч із красунею-скрипалькою Неймлеса.
А ще… весняна земля пахне. Дуже ніжно й приємно. Це не метафора українських письменників, які оспівували культ землі і все таке. Це правда-правда. Позавчора я прибирала клумбу, підрізала сухі торічні гілки, а маленький веселун Паппі мені допомагав.
Я стільки хочу вам розповісти всього цікавого! Більшість, правда, про роботу, а сьогодні субота, і я спішу розпаковувати наші речі й гойдатися на гамаку, тому просто побажаю вам чудових вихідних!

малий бешкетник


він же













Tags: Ігор, мандрівки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 63 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →