hudozhnytsya (hudozhnytsya) wrote,
hudozhnytsya
hudozhnytsya

про маяк і шторми

За вікном другий день весняна злива. Мені так добре – усі рідні вдома, собаки солодко посапують, теплі пледи, гітара і синтезатор, гарячий чай і добрі книжки. І годинник старомодно потікує. Зараз узагалі період маленьких дарів, які приносять велику радість.
І водночас зараз період великих випробувань. Настільки великих, що розумієш, що ніхто, крім Нього, не допоможе. Сьогодні померла молода дружина нашого єпископа. Жінка-сонечко. Люди з нашої церкви саме зібралися в нас вдома, коли пролунав дзвінок і нам сповістили новини. Сьогодні робили складну операцію ще одній дуже близькій нам жінці. Сьогодні з Оксанкою обговорювали канал сумних новин, який вона вчора згадувала. А вчора всі разом молилися за здоров’я одного дуже хворого молодого чоловіка – він був героєм мого дитинства, а зараз прикутий до ліжка.
Я не знаю, як реагувала би я на все це зараз, якби рік тому не випила чашу свого болю й хвилювань – коли Ігор потрапив в аварію і лежав у лікарні. Саме тоді в мені був великий внутрішній злам. Колись до глупства безстрашна, я з того часу досі боюся переходити дорогу. А тоді я втратила багато орієнтирів. Але Він провів. І зараз я маю ще більше підстав Йому довіряти.
Почувши новини, ми принишкли, помолилися, Ігор взяв гітару, я знову сіла за синтезатор – і ми співали пісні про Бога. Щоби втриматися, щоби надихнутися і мати силу йти далі. Чомусь вибрали пісню, яку колись переклала Юля Шутенко. І поки ми співали, я собі думала, що так добре мати багато братів-сестер. І так добре, що ми знаємося і можемо підтримати одне одного.
А ще думала, що ми – то така тонка оболонка між внутрішнім світом і зовнішнім. З рецепторами в обидва боки. І лише той, хто зможе зрівноважити ці два світи, знайти вузьку стежку між ними й пройти нею до кінця, буде врятований.
І думала, що так добре, що маяк світить навіть у найбільший шторм.
Tags: Бог, випробування
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments