hudozhnytsya (hudozhnytsya) wrote,
hudozhnytsya
hudozhnytsya

 • Music:

усіляке життєствердне

Я люблю чіплятися до дорогих мені людей зі словами: "а скажи шось життєствердне?" Коли ставиш людині таке питання - навіть тій, яка вже багато років терпить твої дивацтва і навчилася на них не зважати - вона губиться, віджартовується, починає лоскотати, змінювати тему, йде робити чай, питає, чи не хочеш ти шоколадки (знає, що ти завжди хочеш, але все одно питає, щоби мати змогу відповісти на твоє вічне "хочююю!" "іди й собі купи"), робить що завгодно, аби тільки не відповідати. Але я-то знаю, що від цього питання так просто не відчепишся. Воно засідає в голову з вудочкою і починає ловити там рибу усілякі життєствердні думки. Минає декілька хвилин, година, часом день, і людина починає видавати на-гора різні життєствердні слова. Треба вміти ставити людям правильні питання, от що.  
До речі, Денис днями сказав: "Та шо тебе тіки не makes happy? Тільки те, що робить тебе сильнішою ;)" І мені подумалося: у світі є два види всього, що з нами відбувається: те, що робить нас щасливими, і те, що робить нас сильнішими. І все потрібне. Бо "Where there is ruin, there is hope for a treasure" (Rumi). 
А ще в мене тут добрийранок, гора роботи, через яку я тепер ночами майже не сплю, багато листів для перечитування-надихання, кава і поки-сірість за вікном. Хорошого нам усім дня! Ну і скажіть щось життєствердне, ага. 

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 44 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →