?

Log in

No account? Create an account

попередня замальовка | наступна замальовка

Peace to bees

Цьогорічна весна перевернула мій світ догори дриґом. Або ж з голови на ноги. Ну, бо коли в житті раптом (хоч і дуже сподівано) з’являються діти, інакше й не може бути. Бог подарував нам вагітність, а ще тоді ми вперше, на Пасхальні свята, привезли з притулку додому хлопчика Валентина – щоби послужити й допомогти йому, як зможемо.
Старе життя ще робило якісь жалюгідні спроби продовжуватися в звичному ритмі (я ще читала лекції, проводила семінари, приймала іспити; закінчила переклад книжки, хоч і не без боротьби – токсикоз розповсюдився і на сидіння за комп’ютером; поїхала в Київ на Арсенал, мала зустріч із читачами і давала інтерв’ю – хоча на інтерв’ю була геть незібраною, а на зустрічі з читачами напружено дихала, адже нова сукенка, куплена два місяці тому, вже тиснула; потім було ще кілька місцевих зустрічей з читачами, різних теле-, радіо- й газетних інтерв’ю, писанини й спроб зосередитися), але насправді в моєму світі все вже було геть інакше.
На початку літа я саме перечитувала Толкіна, чиї герої кожну гідну й велику справу описували (або мали намір описати) в піснях. І сказала чоловікові, що його геройство варте того, аби потрапити в книжку. Він завжди був дбайливим і уважним, але в той період це потроїлося. Прекрасні сніданки й вечері, тонна підтримки, хатня робота, вечорові вигулювання вагітної дружини і його надихаючі молитви. Ну, це ще я мовчу про наслідки мого токсикозу, з якими йому доводилося давати раду. Він робив це, безперестанку всміхаючись. Я його люблю.
Ми відмовилися від виграної путівки в Європу, в одне з моїх улюблених міст, а заодно й у кілька країн, де завжди приємно бувати. Я залишила ровер у гаражі. Правда, він мені майже щоночі снився.
Внутрішній шокоголік, підігнувши хвоста, заліг на дно, а внутрішню кавоманку змусили скласти йому компанію.
Аби відгородитися від надмірної кількості інформації, вирішила на якийсь час утекти з інтернету. Зате в мене були прогулянки красивими місцинами, збирання квітів, книжки, хороші фільми й найближчі друзі, які дзвонили-писали-приїжджали весь цей час. Мама показувала свої фотографії з Африки й мені весь час мріялося про мандри. Ну, це між тривалими періодами сну й намаганнями приборкати нудоту.
У мене були моя чудова церква й служіння, і хоча кухню я за цей період ще більше зненавиділа за її запахи, kinder-kirche стали моїми основними пріоритетами. Коли токсикоз минувся і я думала, що можна трохи розслабитися, знепритомніла на сцені, стоячи за клавішами. Добре, що чоловік був поруч, підхопив на руки й виніс у коридор. То була перша непритомність в моєму житті, і це зовсім, як виявилося, не романтично, гг.
Ми багато гуляли з Валентином, їли смаколики й розважалися, він багато малював і трохи читав, і я страшенно цьому тішилася. Один вечір на терасі зворушив особливо: чоловік зробив святковий салат, Валентин запалив свічки в ліхтариках, ми сиділи, дивилися на зірки, їли, белембали ногами й сміялися. Було так затишно й добре.
Ми безперестанку молилися – і продовжуємо молитися – за наше малятко, а воно нас тішить хорошими аналізами, узд й нашими мріями. Господь подарував дивовижні подарунки для нас. І хоча всі ці роки в мене було прекрасне, цікаве, насичене життя, я радо натиснула на паузу, аби просто насолоджуватися Божою любов’ю, котра виявляється зараз в особливий спосіб через мою сім’ю і материнство… Я все ще багато читаю, готуючись до навчального року й зустрічі зі своїми студентами, і потроху пишу, але життя вже ніколи не буде таким, як раніше. Тому що діти, знаєте, – таки найкращий upgrade.
Мир бджілкам, ну бо що тут ще скажеш, peace to bees.

Comments

( 102 штрихів — Домалювати штрих )
Page 1 of 5
<<[1] [2] [3] [4] [5] >>
lulochek
Aug. 2nd, 2013 09:12 am (UTC)
Чудеса! Щастя, любові, радості!
Ура-а-а!
:*
(Deleted comment)
lluvia_ol
Aug. 2nd, 2013 09:17 am (UTC)
Це такий прекрасний період!
Щастя вам!
cvitulja
Aug. 2nd, 2013 09:22 am (UTC)
чудесна-пречудесна новина!!! бджілки дорогенькі - медового вам очікування дива!!!
hudozhnytsya
Aug. 3rd, 2013 09:23 am (UTC)
спасибі! поможи Боже :-)
skvorychok
Aug. 2nd, 2013 09:22 am (UTC)
Тихо радію з тобою :).. тихо, бо це тихе і наповнене щастя. Як добре!.. Це такі чудові зміни і перетворення, які також надихають.. Вже аж чекала від тебе подібного запису). Насолоджуйся усіма подарунками, не бійся змін.. бо то таке Боже благословення...
hudozhnytsya
Aug. 2nd, 2013 11:14 am (UTC)
я теж дуже-дуже цього чекала :-) слава Богу за Його доброту :-)
iruska_l
Aug. 2nd, 2013 09:25 am (UTC)
ЩАСТЯ
ааа, я здогадувалась, що ти не просто так пропала))
Тішимся за вас дуже-дуже!
hudozhnytsya
Aug. 2nd, 2013 11:14 am (UTC)
Re: ЩАСТЯ
:-*
rewind1
Aug. 2nd, 2013 09:26 am (UTC)
че так чудово!!!
вітаю)) здоров'я вам обом)
olushka88
Aug. 2nd, 2013 09:30 am (UTC)
ну нарееешті це вимовилося!
Страшенно за вас рада і дуже радію, як повезло малюкові з*явитися у такій чудовій родині.

Великого вам щастя!

А Валентин уже назавжди з вами, чи ще ні?
hudozhnytsya
Aug. 2nd, 2013 10:07 am (UTC)
дякую, Олю!

Валентин у притулку, але ми стараємося йому служити наразі так.
monamarta
Aug. 2nd, 2013 09:31 am (UTC)
Гарно дуже написано! така рада за вас!
irusja46
Aug. 2nd, 2013 09:31 am (UTC)
Надійко, я звичайно здогадовалася про які зміни йдеться, але не була впевнена. Материнство - це вилике щастя. Вітаю вашу сім*ю.

Я теж живу сподіваннями на другу вагітність. Тому розумію твоє щастя і розділяю з тобою твою радість.
hudozhnytsya
Aug. 3rd, 2013 09:14 am (UTC)
дякую тобі! хай сподівання здійснюються в Бозі :-)
n_tsynaiko
Aug. 2nd, 2013 09:35 am (UTC)
нарешті ти це написала прямим текстом, а не метафорами різними ;-) отже, можна сподіватись, що все складне і не дуже приємне минулось
тепер вже повноцінно вітаю тебе ))))))))
hudozhnytsya
Aug. 2nd, 2013 10:05 am (UTC)
токсикоз минувся більше місяця тому, а він точно був не дуже приємним)
але то все дрібниці. головне - Божі дива!
bl_olen
Aug. 2nd, 2013 09:42 am (UTC)
а я знала)
насолоджуйся, і хай здоров'я не зраджує)
hudozhnytsya
Aug. 2nd, 2013 11:15 am (UTC)
дякую! молюся про Божу підтримку в цьому :-)
Оленка Совин
Aug. 2nd, 2013 09:47 am (UTC)
Тішусь за вас обох! ))) Усміхаюсь і тішусь, що в цьому світі є такі світлі люди )
(Deleted comment)
enchantee_x
Aug. 2nd, 2013 10:01 am (UTC)
Я за тебе щаслива!
hudozhnytsya
Aug. 2nd, 2013 10:05 am (UTC)
дякую, люба!
Господь дуже добрий :-)
Page 1 of 5
<<[1] [2] [3] [4] [5] >>
( 102 штрихів — Домалювати штрих )