hudozhnytsya (hudozhnytsya) wrote,
hudozhnytsya
hudozhnytsya

щоденникове

Провінційне літо прекрасне, але я вже дещо засумувала за, так би мовити, культурним життям - тож мої вилазки "у люди" останніми днями почастішали. Люблю Тернопіль за те, що на вулицях постійно зустрічаєш друзів. Близьких і далеких - то вже не важливо, бо просто приємно вітатися, усміхатися й бажати чудового продовження дня. А ще люблю за те, що тут так просто домовитися про дружні посиденьки - й одразу собі їх влаштувати.
Учора зустрічалися зі співробітницями з коледжу та колегами з іншого тернопільського вузу ("Мамонт" знову всіляко тішив). Ці розумні, красиві, вишукані жінки мотивують розвиватися, ставати кращою - і водночас доброзичливо нагадують про сильні риси, які вже встигли набутися :-). Після таких зустрічей хочеться звертати гори. Чи, принаймні, пагорби.
Телеканал "ІнТб" має, як завжди, новий цікавий проект і запросив мене до участі. І хоча мій теперішній стан дуууже сприяє хорошому настрою і натхненню, хорошій пам'яті й зосередженості він не сприяє аж ніяк :-). Я часто забуваю потрібні слова (англійські аналоги недоречно блокують мені можливість їх відшукати серед українських синонімів), плутаю бренди й марки, тож учора трохи губилася перед камерою й людьми, які снували туди-сюди й із зацікавленням мене розглядали. Ще би, людина з мікрофоном стоїть посеред вулиці й силкується щось розповісти. Сподіваюся, хороший монтаж виправить мої недоліки :-).
Ну і ще про забудькуватість - я нарешті збиралася взяти фотоапарат, але, виходячи з дому, вкотре забула. Тому фотографії знову не теперішні, а з архіву. Мені часто зараз думається про літаки й море, тож нехай тут висить минулорічний Стамбул. До речі, в новому бортовому журналі компанії "Windrose" є мій текст із каво-книжки. Поки я не літаю, літають мої героїні :-).
А я тимчасом піду збирати яблука, суниці, малину, виноград; готувати салат, шукати собі щось смачненьке на кухні; робити вигляд, що працюю, валяючись із кіндликом на гамаку. Провінційне літо ж.
Tags: Стамбул, при надії
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments