hudozhnytsya (hudozhnytsya) wrote,
hudozhnytsya
hudozhnytsya

ще трохи творчої майстерні

Перша, зимова версія облаштованої творчої майстерні - тут.
Саме те гніздування, про яке попереджали мама й Люба, ще не настало, але побутове гніздування регулярно накочується веселими хвилями. Сьогодні чоловік прилаштував у моїй творчій майстерні ще кілька атрибутів справжнього кабінету - подаровану сестрою мапу, фотографії, барометр (це, звісно, атрибут не обов'язковий, але доволі приємний, тим паче, що барометр подарував мені улюблений дідусь) і навіть диплом. На останнє я довго зважувалася, але оскільки це єдиний мій диплом у рамочьці (усі решта валяються, необрамлені, незрозуміло де), і десь його однаково треба було пришвартувати, а чоловік сказав, що диплому якраз у кабінеті місце, ми його таки вчепили. Хоча біла рамочка й вибивається трохи із загалом rustic стилю. Ну й нехай. Еклектику я теж люблю.

*

*

*
Славнозвісна коркова дошка й творчий безлад :-)

*
Штучьку на двері я забрала, вчинивши як справжній руссотурісто, із готелика під Нью-Йорком. У якості сувеніра :-)

*
Співробітниці подарували мені на день народження рамку-колаж для фото, й чоловік порадив поставити туди фотографії з мандрівок. На жаль, далеко не всі улюблені чи просто відвідані міста туди потрапили, але що вже є: Ляйпциґ, Сієтл, Стамбул, Лондон, Будапешт, Прага, Нью-Йорк і Люблін. Приємне нагадування про великий світ за стінами затишної майстерні :-)

*
Ідея поставити в кабінеті диван належала чоловіку. Я спершу опиралася, бо хотіла натомість ще один книжковий стелаж, але чоловіковий здоровий глузд, як завжди, переміг. І це, звісно, прекрасно. Звірі на дивані - славнозвісний Мілкі й новенький Тоббі. Ігор, правда, називає його "тОбі і мЕні". І одного, і другого я по черзі возила з собою в мандрівки Європкою й часом, мушу зізнатися, використовувала замість подушок - ну бо затишно і зручно :-)
Вигляд з вікна. Узагалі-то, я завжди мріяла про гігантське вікно - нарешті в мене воно є :-). Правда, не від підлоги до стелі, але теж так нічого.

*
Щоби розкласти новопридбані книжки, довелося винести кілька десятків дитячих в іншу кімнату. Вони чудово вписалися в тамтешній інтер'єр - тож така зміна пішла їм на користь. Узагалі, книжки у нас стоять у кожній кімнаті. І всюди вони пасують :-) Ідеальна деталь інтер'єру, що тут скажеш. І так, це попри всі інші хороші їхні якості.

Tags: Ігор
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 52 comments