?

Log in

No account? Create an account

попередня замальовка | наступна замальовка

Про маленьке велике

Інколи сум усередині нічим не можна пояснити. Ти знаєш, що все в Божих руках, що Він любить безмежно, що дбає краще за будь-кого. Ти знаєш, що найдорожчі роблять усе можливе (і часом трохи більше), щоби тобі й маленькому Диву було затишно й добре. І щоби ви раділи. Ти знаєш, що ці листівки від друзів – це не просто данина святочному обов’язку, а привід поділитися з тобою теплом і нагадати про важливе. Ти знаєш – і все одно тихесенько стримуєш сльози. Або не стримуєш.
Сьогодні я просила чоловіка міцно-міцно обіймати нас із малечею і молитися за нас. Він цілий день заклопотано займався дрібними важливими облаштуваннями спальні, а між тим приносив ячмінну каву з молоком і багато сміявся. На прогулянці сирими, туманними вулицями я міцно трималася за його руку й подумки доручала всі свої турботи й хвилювання, усю необлаштованість своїх країни-міста-дому Творцеві. Так само подумки підтанцьовувала нашій маленькій Танцівниці, аби підхопити її безтурботну радість. А потім читала різдвяні казки Богдани Матіяш, аж поки не заснула.
Коли прокинулася – мені було спокійно. І цього було достатньо. Але добрий Творець вирішив потішити ще одним малесеньким, необов'язковим, дивом: мені привезли пакунок. Серед мокрого сірого вечора суботи під нашим домом зупинилася машина. Чоловік, геть не схожий ні на Клауса, ні на Рудольфа, а просто на втомленого водія, віддав мені акуратно заклеєну коробку. Я дала йому мандарин і яблуко на дорогу.
У заокеанському пакунку від світлої пані, яка не знає мене особисто і якій я не мала нагоди зробити щось хороше або ж чимось запам’ятатися, виявилася ціла жменя щастя: кленовий сироп (моя мрія!), шоколад (якраз сьогодні дуже хотілося), смачний чай, який сприяє спокійному засинанню (самі знаєте, як воно буває вагітним на останньому місяці), спеції до яблучного пирога, яких теж уже давно не могла знайти, різдвяний льодяник, приємні кремчики (дівчача насолода!) і листівка з надписом «Joy» - якраз сьогодні вранці мені намріялося написати в наступному році маленьку книжечку-devotionals з віршами зі Святого Письма й короткими роздумами на тему радості на щодень.
Олечко, дякуємо вам дуже-дуже-дуже!
А ще дякуємо усім феям (Ланочко, тобі – особливо!) які потішили нас такими чудовими листівками, теплими словами, красивими різдвяними декораціями й дуже-дуже потрібними саме зараз у нашому новому побуті речами.
P.S. Учора я теж відіслала останню в цьому році «порцію» різдвяних листівок і пакунків. Близько тридцяти адресатів у п’яти країнах. Дві третіх із запланованого переліку й навіть не половина з того, що хотілося б. Сподіваюся, наступного року вдасться більше.
Ну а поки поділюся з вами листівкою з малюнком неймовірної Вікторії Кириченко до моєї різдвяної казки про Мишенятко. Радісного очікування Різдва!

Comments

( 15 штрихів — Домалювати штрих )
svet_ishtar
Dec. 28th, 2013 05:17 pm (UTC)
Як я тебе розумію, Надієчко :)
Сама все відправляю та отримую різні приємності від друзів та рідних) Особливо радію сюрпризам)))
rysika
Dec. 28th, 2013 05:20 pm (UTC)
Наступного року Все буде ;)*
hudozhnytsya
Dec. 28th, 2013 05:38 pm (UTC)
ой, Рисю, думаю, щоби всі мої мрії справдилися - про країну-місто-приємні житлові умови - треба ще дуже багато часу... але добре, що навіть поміж усього цього можна бути щасливою, коли з Ним :-)
правда, у період гніздування й інстинктивного бажання якнайкраще підготувати простір для Дива, здається, що саме таке облаштування є пріоритетним і часом трохи зносить дах, ггг. але ж то не так - і, якщо вдуматися і молитися з приводу, я то чудово розумію :-)
irusja46
Dec. 28th, 2013 06:21 pm (UTC)
Все минає і це мине. Нехай сбудуться всі твої мріїhudozhnytsya
Dec. 28th, 2013 07:20 pm (UTC)
хай минає лише сум, а радість і дива примножуються :-)))
дякую! навзаєм!
irusja46
Dec. 29th, 2013 07:19 pm (UTC)
Сумувати для вагітних нормально. Сама останній місяць плакала кожен день: і чоловік далеко, і якось все було таким незвичним. Гомони всі ці думки щ посилюють.
irsenas
Dec. 28th, 2013 06:28 pm (UTC)
Пусть все мечты сбываются! И грусть сменяется радостью
hudozhnytsya
Dec. 28th, 2013 06:34 pm (UTC)
то все це гніздування - і бажання все зробити ІДЕАЛЬНИМ. а ідеальним - чи навіть близьким до того - не вдається. але радість від того не має зменшуватися, і, зазвичай, не зменшується, але часом от "накриває" :-))) дякую!
livejournal
Dec. 28th, 2013 06:37 pm (UTC)
Вітаємо! Ваш запис потрапив у Рейтинг топ-25 популярних записів України!
За бажанням детальніше про рейтинги ви можете прочитати у розділі довідки.
ocean_seas
Dec. 28th, 2013 07:22 pm (UTC)
Щастя Вам безмежного, тихої, мрійної радості, надій світлих та натхнених! Хай все буде як найкраще!
sestra_yuliya
Dec. 28th, 2013 07:33 pm (UTC)
Надійко, з прийдешніми святами! Божого захисту вашій родині, здоров"я, взаєморозуміння , любові. Натхнення у творчості! дочекатись....)))
oly21071995
Dec. 28th, 2013 09:19 pm (UTC)
Книжечка про маленького мишенятка у мене вже э ))) Дуже сподобалась - така спокійна і лагідна. Сподіваюсь похресниця зрадіє. Дякую, Надійка.
marimarfa
Dec. 29th, 2013 05:55 pm (UTC)
як чудово!!! :) Слава Богу!
saptuna
Dec. 30th, 2013 08:11 pm (UTC)
Сьогодні я випадково наштовхнулася на Вашу сторінку, і не могла не написати Вам з цього приводу.
Першим, що мене вразило - це добра книжка про мишенятко та його подорож. Як гарно вона написана, які солодкі підібрані слова. А потім я почала читати та читати Вашу сторінку. Яка Ви доброзичлива людина! Як Ви сприймаєте світ - це диво! Мене дуже вразив Ваш вчинок з яблучком і мандаринкою, які ви подарували водію. Я вже й забула, як це - бути безкорисливим та дарувати людям радість просто так! Таких людей залишається все менше з кожним днем...
Дякую, що надихнули мене на добро:)
xpywuk
Dec. 30th, 2013 11:48 pm (UTC)
Теплого тобі гніздечка і Божого миру!
( 15 штрихів — Домалювати штрих )