hudozhnytsya (hudozhnytsya) wrote,
hudozhnytsya
hudozhnytsya

диво очікування

Коли ти йдеш у вказаному напрямку, ідеш вірою в те, що чекає попереду, а дорога ще далека – Він постає перед тобою маленьким хлоп’ям із кількома хлібами й рибинами, аби підкріпити тебе на силах. Коли ти, зранений, падаєш і зневірюєшся, Він стає подорожнім із Самарії, у чиїй торбі є трохи вина, а в серці – достатньо сміливості й доброти, щоби залікувати твої рани й подбати про твоє відновлення. Коли ти смиренно виконуєш вказівки Отця, не до кінця їх розуміючи, Він приходить до тебе немовлям і тихенько усміхається.
Я не знаю, як почувалася Марія, коли перед Йосипом зачинялися двері. Ще одні. І ще одні. Не знаю, чи сподівалася тоді дива, чи благала Небесного Отця захиститися за них, чи просто спокійно приймала Його волю – і вірила, що вона виявляється у кожній дрібниці їхньої непростої подорожі.
Сьогодні, в цей особливий вечір, я перечитую записи із теки «очікування», де зберігаються біблійні вірші якраз на цю тему, і дякую Богові за кожен день своєї маленької мандрівки. Сьогодні вперше відчула підготовчі перейми – руки таки почали тремтіти, але разом із тим у серці оселилися особливі радість і впевненість.
Час до пологів іще є. Нерозв’язаних питань щодо житла й не тільки досі багато. Але так добре читати сьогодні різдвяний текст і усвідомлювати, що, зрештою, усе не просто завершилося дуже добре – з цього вийшла найдивовижніша в світі історія. Де кожна деталь зіграла свою важливу роль. Так добре пошепки повторювати: «Ісусе, довіряю Тобі».
P.S. Дякую за фотографії моїй чудовій Вірі – як то добре, що у великому, всеохопному періоді очікування трапляються такі щоденні маленькі дива, як прогулянки туманними вулицями в хорошій компанії, теплі листи, красиві листівки й дуже доречні подарунки в поштових пакунках, мерехтіння ліхтарів, трохи грибної юшки в найближчій кнайпі, бабцині вареники з капустою і найсмачніша кутя від чоловіка (він готував уперше, але вдалася вона неперевершено). Як добре, що очікування Дива – це саме по собі диво.
*
Tags: Ігор, Бог, Різдво, при надії, рідні
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 32 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →