hudozhnytsya (hudozhnytsya) wrote,
hudozhnytsya
hudozhnytsya

Ще трохи про вдячність

От і настав час потрохи розбирати різдвяні декорації. Усі три ялинки, гірлянди й веселих сніговичків. Та й узагалі доведеться переносити більшість декоративних красивостей зі спальні в кабінет – цей чи не найважливіший етап гніздування ставить саме такі вимоги. Хотіла показати тут трохи наших різдвяних декорацій, але виявилося, що фотографувала я їх лише телефоном і айпедом. Тож нехай наразі залишаються в інстаґрамі – ну й в маленькому колажі унизу.
Але не похвалитися листівками ну геть не можу! Дівчатка (це не дискримінація, просто хлопці листівок не присилали), дякую вам! Ви й не уявляєте, як мене тішили ці маленькі стосики краси в скриньці! Ігор теж перечитував кожну листівку й багато усміхався. А надпис на Оксанчиній «Але там зимно, мала» ще довго потім цитував :-).
Також величезне спасибі усім за прекрасні різдвяні подарунки. То таке дивовижне відчуття, коли геть несподівано здійснюються мрії з вішлісту. І коли друзі - і навіть не знайомі особисто люди - вгадують незаписані туди потреби й побажання і втілюють їх, попередньо красиво обгорнувши. У мене з'явилися нові затишні пледи, найкрасивіший записник, казкові різдвяні декорації, два слоїка кленового сиропу, нові улюблені горнятка, калебас, сережки, солодощі, дві пари теплих в'язаних капців, чаї, вази й навіть трохи косметики. Дякую!
*

*

*

*

*

*
Tags: Різдво, при надії
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments