hudozhnytsya (hudozhnytsya) wrote,
hudozhnytsya
hudozhnytsya

мамині молитви

Коли я була ще зовсім маленькою, мама почала молитися про мого майбутнього чоловіка: щоби він був добрим, любив Бога і любив мене. Ще вона хотіла, аби він був старшим на 7 років і походив із села. Бог почув її молитви - у мене є мій дивовижний Ігор. Родом із Синяви, старший на неповних 7 років.
Тепер я молюся про щасливу долю для Богданки. Щоби її життя було цікавим, радісним, сповненим чудес і любові. Я знаю, Бог чує материнські молитви.
У щоденнику, який пишу про неї і для неї (перша усмішка мамі, перша усмішка татові, виросла з моєї улюбленої піжамки etc.) кожен запис завершується зізнанням у любові й молитвою вдячності. Не тому, що я їх так планую. Просто щоразу, записуючи її досягнення, я не можу не розповісти їй, як багато вона для нас із татом значить, як сильно ми її чекали, який добрий Бог, що подарував її нам.
Ну й фото сьогоднішньої Богданки (нарешті я, рожевоненависниця, ггг, одягла її в рожеве й побачила, що не такий то вже кепський колір))). А під катом - фотографії моєї матусі й моєї доні.
*
Tags: Ігор, Бог, Богдана, материнство, матуся
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments