?

Log in

No account? Create an account

попередня замальовка | наступна замальовка

Показувала вже у ФБ, покажу ще й тут. Історія про дівчинку, яка не любить носити шапки :-).
Точніше, не всілякі шапки. Саме ця от їй не сподобалася. А одягти треба було: бабуся подарувала костюмчик і хотіла фото внучки в ньому. Здається, ці фото прекрасно ілюструють дівчинкину цілеспрямованість: вона чітко знає, чого хоче й чого не хоче, і "загалакати" її чимось іншим не вдається :-).
Ну й життєствердна вдячність: поштові скриньки тішать прекрасними листівками й пакуночками для Данусі - з різних міст, країн і навіть континентів :-). Найчастіше там цікаві книжки та красивий одяг. Ще б пак - розумниця і красуня ж росте! Дякуємо вам!!!
До речі, сьогодні прийшов і мій подарунок для донечки - п'ять чудесних книжок однієї з моїх улюблених авторок Лори Інґлз Вайлдер. Але, здається, про життєствердні книжки, особливо актуальні в цей складний для українців період, доведеться писати окремо. А що читаєте своїм дітям ви?

Comments

( 8 штрихів — Домалювати штрих )
nouralyona
Mar. 24th, 2014 07:33 pm (UTC)
Не читаю, бо якось у нього ще не склалося з книжками, ну там типу погризти чи погортати, але сидіти і слухати в сраці шило заважає.. Зате співаю пісні з English Nursery. Він під них їсть хитаючи головою в такт :)
olga_lifetime
Mar. 24th, 2014 09:17 pm (UTC)
красунечка росте i вже зi своїми уподобаннями до стилю! Personality, що ж робити =)))
sestra_yuliya
Mar. 24th, 2014 11:25 pm (UTC)
ой, молодці!
irenoczka
Mar. 25th, 2014 06:03 am (UTC)
Справжня принцеса, добилася свого:)))).а ці книжки якою мовою написані?
skvorychok
Mar. 25th, 2014 08:43 am (UTC)
Такі кадри :)) Головне, що вона знає, що хоче, а що - ні)))!
А читаємо ми зараз віршики Скиби, і збірочку поезій Лесі Мовчун "Усе підростає". Час до часу перечитуємо кота Сплета, Помаранчевий дарунок (кодова назва - Про мишку), про поросятко з картатою лапкою і казку про Бременських музикантів.. Був менший - читали більше, а зараз... ті хлопці хочуть усе швидко, тобто .. щоб тексту було мало. Та й читаємо ми перед сном переважно.
svitlja4ok
Mar. 26th, 2014 02:03 pm (UTC)
чудове спостереження з шапочками :) щиро посміхає така малеча
filosoftka
Mar. 26th, 2014 06:45 pm (UTC)
:))) Усміхнуло. Я теж з дитинства не люблю шапочки-панамочки :)))
patlatanata
Mar. 30th, 2014 08:35 pm (UTC)
У мене в якості "піддослідної дитини" - племінник. Він дуже любить казку про трьох поросят і всі історії, де є коти, абабагаламагівські "Улюблені вірші", "Помаранчевий дарунок", махаонівську серію "Жили собі кролики" і "Рудька" Ольжича. А інколи сама щось вигадую і розповідаю, особливо, коли треба засинати.
Тепер відкрила для себе ще й Лору Інґлз Вайлдер. Дякую! Треба буде пошукати...
( 8 штрихів — Домалювати штрих )