hudozhnytsya (hudozhnytsya) wrote,
hudozhnytsya
hudozhnytsya

Tea for Two

Учора вранці, коли Дануська почала крутитися, прокидаючись і пробуджуючи нас, Ігор прошепотів: «Вітаю тебе зі святом!» На якусь мить – спросоння ж – я розгубилася. А тоді згадала: нашій сім`ї виповнилося вісім років. Цілісіньких вісім років! Дануська почала жваво потягатися, танцювати, сміятися і аґукати, як завжди вранці, ми цілували її в ручки й щічки, раділи і молилися за неї. Ми дякували Богу за оті вісім років і за всі благословення, якими Він нас щедро обдаровував упродовж того часу. Мені хотілося мріяти вголос разом із І., але він запропонував, аби мріяла я – а він буде казати «Ага, добре».
Ігор пішов на роботу, але вже після обіду приїхав: у мене була дуже цікава й важлива зустріч у місті (про неї напишу згодом), а він залишився із донечкою. Коли я повернулася, ми просто разом тішилися Дануською, сміялися, говорили й займалися приємними буденними справами. Увечері, коли доня заснула, я заварила нам смачного чаю в красивезних фарфорових горнятках у англійському стилі, котрі ми отримали в дарунок від однієї чудової сім`ї. Сподіваюся, на вихідних нам ще вдасться продовжити святкування, але то не найголовніше. І пишу я сюди про ці буденно-святкові дрібниці тільки тому, що раптом збагнула: я не можу пригадати, як ми святкували попередні сім річниць. Записи в блозі із тих днів теж не відновлюють спогадів – я писала про прожиті роки, а не про одноденне святкування. Якщо на те пішло, в нас навіть не було полюдського медового місяця. Але наше звичайне життя з його буднями принесло значно більше радості й святковості, ніж принесли б усі спеціально визначені й оркестровані свята.
Можна традиційно написати, як сильно-сильно я люблю Ігоря. Але, здається, це й так очевидно. Я дуже тішуся, що Ігор - мій чоловік. Але ще більше тішуся, що він - Данусьчин тато.
...А одинадцять років тому Ігор уперше взяв мене за руку. Його рука була такою гарячою і дужою, що я собі подумала: «Хлопче, а ти міг би отак тримати мене якомога довше?» І він тримає.
*
Ну і наш найважливіший подарунок, Танцівниця-Богдана
Tags: Ігор, Бог, Богдана, материнство
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments