hudozhnytsya (hudozhnytsya) wrote,
hudozhnytsya
hudozhnytsya

Півроку!

Учора нашій донечці виповнилося півроку. Мені хотілося написати цей вдячний текст ще вчора, але вчора ми з Данусею пішли до Чарівних Місцин – сусіднього селища чи, радше, передмістя Збаража, де живе спокій, пасуться коні й корови, тече річка й зупиняється час. Дорогою туди навіть машини повзуть, а не їдуть, і пішки йти складно через жахливі ями та каміння, а з коляскою і поготів. Але я дуже хочу, аби наша дівчинка росла, оточена справжньою, Богом створеною красою. І ще хочу, аби вона знала, що заради чогось справді цінного вартує йти довго, поганими дорогами, через круті пагорби і вибоїни. А для того, аби життя було красивим і змістовним, вартує виходити із затишку власної оселі та знайомих вулиць. Тож ми йшли, розмовляли (кожна своєю мовою, правда, але цілком розуміли одна одну), сміялися, співали й роззиралися довкола. А дорогою назад зустріли тата й повернулися додому вже втрьох.
Мені хотілося написати цей текст про досягнення нашої дивовижної дівчинки (що вона сама сидить і дуже любить мамин овочевий крем-суп, але найбільше, звісно, мамине молоко; як повертається зі спини на живіт і з живота на спину й кумедно повзає по колу; як грається іграшками й скільки всього різного «говорить», і як часто «мамає» чи «мемає», хоч, звісно, ще не усвідомлено), але потім я подумала, що краще буде просто подякувати. Богу, чоловікові та, власне, нашому маленькому Диву.
Бо до її народження я не помічала стільки всього. Не бачила, скільки на вулицях радісних босоногих дітей. Коли на якому дереві з’являються бруньки, яким цвітом воно цвіте, коли і які дає плоди. Не помічала, що в середині липня осінь приходить до вишневих дерев і вони починають потроху сіяти нам під ноги пожовкле листя. Не могла збагнути, що значать слова «всі думки Його тільки про нас». Наша дівчинка навчила мені стільки всього важливого. І показала, що значить безмежність любові. Дякую.
п.с. Ну й трохи наших фотоапаратних фотографій. А то все інстаґрам та інстаґрам :-).

*

*

*

*
*

*

*
*
Tags: Ігор, Бог, Богдана, материнство
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 20 comments